STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Białe, równe, piękne zęby to oznaka zdrowia i urody, nowoczesne zabiegi stomatologiczne pozwolą przywrócić Państwu piękny uśmiech. Możemy zmienić kształt, kolor i ustawienie zębów.

WYPEŁNIENIA KOMPOZYTOWE

W naszym centrum do wypełnienia ubytków stosujemy materiały nanohybrydowe o dużej trwałości. Jesteśmy w stanie wykonać estetyczne wypełnienie nie odróżniające się kształtem i kolorem od naturalnego zęba. Stosujemy również indywidualną charakteryzację wypełnień aby jeszcze bardziej upodobnić je do Państwa pozostałych zębów.

INLAY'E I ONLAY'E

W przypadku dużych ubytków zębów stosujemy Inlay'e lub Onlay'e, ceramiczne wypełnienia wykonane w laboratorium na modelu wykonanym z wycisku. Gwarantują wyjątkową trwałość i estetykę.

LICÓWKI

Cienkie płatki porcelanowe mocowane na delikatnie opracowanych, powierzchniach zębów. Precyzyjna, niezwykle estetyczna praca wykonana w laboratorium, na podstawie wycisku. Nawet mocno przebarwione, przechylone, cofnięte lub wychylone zęby możemy zmienic za pomocą licówek w piękny, naturalny uśmiech.

KORONY

Nawet bardzo zniszczone zęby mogą jeszcze wyglądać pięknie i długo Wam służyć. Możemy wykonać korony pełnoceramiczne, oraz porcelanowe na metalu(stali lub złocie). Zęby martwe lub bardzo zniszczone możemy wzmocnić wkładem koronowo korzeniowym, cementowanym wewnątrz korzenia. Może być biały z tlenku cyrkonu z porcelaną z włókna szklanego z kompozytem lub metalowym(stalowy, złoty, tytanowy). Tak wzmocniony ząb pokrywamy odpowiednio dobraną koroną.

MOSTY

Jeśli brakuje zębów, wykonujemy mosty porcelanowe na metalu (stal, złoto, tytan)w odcinku przednim również pełnoceramiczne.

LECZENIE KANAŁOWE TRUDNYCH PRZYPADKÓW

Leczenie kanałowe to dziś zabieg całkowicie bezbolesny, współczesna endodoncja jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną stomatologii. Wymaga najnowocześniejszego sprzętu, na światowym poziomie oraz wielu specjalistycznych szkoleń. Nowoczesne leczenie kanałowe jest specjalnością naszej kliniki. Jesteśmy w stanie wyleczyć prawie wszystkie zęby, które wcześniej zakwalifikowano do usunięcia. Nawet bardzo zniszczony ząb, prawidłowo wyleczony kanałowo, może po odbudowie służyć Państwu jeszcze wiele lat. Nowoczesne leczenie kanałowe, które stosujemy w naszej klinice opiera się na kilku zasadach:

- Leczenie jest bezbolesne

- Nie zakładamy "trutek" (zabieg całkowicie bezbolesny, w znieczuleniu oczyszczamy, opracowujemy i wypełniamy kanały korzeniowe)

- Pełne leczenie można przeprowadzić nawet podczas jednej wizyty (nowoczesne leczenie, które proponujemy Państwu w naszej klinice pozwala na jednowizytowe leczenie kanałowe)

Efekt leczenia widoczny na zdjęciu (po leczeniu wykonujemy kontrolne zdjęcie radiologiczne dające pewność odnośnie jakości wykonanego zabiegu)