MASAŻ

Usługi komercyjne

MASAŻ WIROWY KOŃCZYN GÓRNYCH

W zabiegach tych wykorzystuje się w celach leczniczych wpływ temperatury wody oraz jej oddziaływanie mechaniczne związane z ruchem wirowym. Kąpiel wirowa stanowi formę łagodnego masażu skojarzonego z temperaturą wody. Powoduje ona rozluźnienie tkanek, zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawę ukrwienia oraz złagodzenie bólu.

MASAŻ WIROWY KOŃCZYN DOLNYCH

Masaże wirowe stosujemy w przewlekłych stanach zapalnych, w stanach bólowych, w przewlekłych zapaleniach stawów i zapaleniach okołostawowych, stanach pourazowych (skręcenia, zwichnięcia, złamania, stłuczenia), przykurcze bliznowate

MASAŻ WIBRACYJNY
Masaż działa przekrwiennie, przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyśpiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Zmniejsza napięcie mięśniowe (przy spastyce).

MASAŻ KLASYCZNY
Masaż powoduje rozluźnienie mięśni uwalniając od zbędnego napięcia i dzięki temu łagodzi ból z tym związany. Zabiegi masażu powodują, że nasze mięśnie są szybciej zaopatrywane w tlen i substancje odżywcze, a toksyny zostają szybciej usunięte. Mięśnie dzięki temu uzyskują większą zdolność do pracy, szybciej się regenerują, podnosi się ich napięcie i elastyczność.