FIZJO-DENT jest rodzinną firmą medyczną , świadczącą usługi z zakresu stomatologii i rehabilitacji. Jakość naszych usług stomatologicznych została zbudowana na ponad 30 letnim doświadczeniu w zawodzie, co pozwala nam zaoferować Państwu sprawdzone rozwiązania , przy równoczesnym stosowaniu nowoczesnych metod leczenia.
Od roku 2009 FIZJO-DENT świadczy również usługi z zakresu rehabilitacji medycznej, neurologii, reumatologii, psychologii.

Gwarantujemy profesjonalizm i najwyższą jakość leczenia. Wiemy też, jak bardzo cenią Państwo odpowiednie podejście lekarza, dlatego wyjątkowo starannie dobieramy nasz personel, tak by zapewnił perfekcyjne wykonanie zabiegów, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań a także komfortową, przyjazną atmosferę. Urzeknie Państwa profesjonalizm i dokładność z jaką wykonujemy dla Was naszą pracę, ale także przyjemna, relaksująca atmosfera, jaką dla Państwa stworzyliśmy. Znając Państwa wymagania, sprawimy, że najwyższej jakości leczenie będzie nie tylko skuteczne, ale i przyjemne.

By zapewnić Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną, wyposażyliśmy nasz zakład w rentgen pantomograficzny i radiowizografię.

Pragniemy również poinformować, że w maju 2011 roku FIZJO-DENT wdrożył i stosuje system zarządzania jakością zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO 9001-2009. Certyfikowany system obejmuje usługi medyczne świadczone przez nasze placówki
Otrzymany przez nas Certyfikat ISO jest potwierdzeniem:
• wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług,
• standardu akceptowanego i rozpoznawanego na całym świecie,
• dbałości o zadowolenie pacjentów,
• rozwoju firmy i doskonalenia świadczonych usług.